Nowe narzędzia do przycinania wykładzin

pozwoliłaby się dostosować do danej grubości wykładziny - w tym przypadku, problem ten został dostrzeżony i całkiem zgrabnie rozwiązany. W trakcie użytkowania Greencut'a szybko dostrzeżemy tą funkcję i równie szybko ją polubimy

Nowe narzędzia do przycinania wykładzin Nie masz czym przyciąć wykładziny? Już nie na długo, wystarczy że klikniesz ten link -

Regulacja na grubość wykładziny

Używając różnych przycinaków, rzadko natrafiamy w nich na regulację która pozwoliłaby się dostosować do danej grubości wykładziny - w tym przypadku, problem ten został dostrzeżony i całkiem zgrabnie rozwiązany.

W trakcie użytkowania Greencut'a szybko dostrzeżemy tą funkcję i równie szybko ją polubimy - bardzo ułatwia ona równe cięcie po całej długości linoleum czy wykładziny - narzędzie jest dopasowane na grubość więc nie ma miejsca na chybotanie czy zaginanie się materiału. Jest to o tyle ważne, że przecież nikomu nie chce się poprawiać krzywego cięćia - nie ma na to czasu. Gorzej jeśli ucięte zostało za dużo, bo przecież się tego nie doklei.

Tak więc, używając naszego narzędzia, przynajmniej o to nie musimy się martwić. nie jest to rzecz jasna jedyna zaleta tego przycinaka, ale jednak warto zwrócić na nią uwagę, a często zostaje pominięta.


Z czego są wykładziny?

Jeśli podobne pytanie kiedyś zaprzątało wam głowę, oto odpowiedź na nie:

Poli(chlorek winylu) (polichlorek winylu, PVC, PCW) ? polimer syntetyczny z grupy polimerów winylowych, otrzymywany w wyniku polimeryzacji chlorku winylu. Stosowany do wytwarzania tworzyw sztucznych. Ma właściwości termoplastyczne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest odporny na działanie wielu rozpuszczalników.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poli%28chlorek_winylu%29


Odcinany pasek - regulacja szerokości

Przycinak może nie zrewolucjonizował rynku poprzez posiadanie możliwości regulowania szerokości odcinanego materiału, jednakże na pewno technologia w nim wykorzytana sprawia iż jest to łatwe i przyjemne - a przy okazji skuteczne.

Cała regulacja opiera się na elemencie dystansującym który wprowadzamy do urządzenia i tym samym otrzymujemy przycinak z trwale ustawioną szerokością cięcia - nic nam się nie rozleguluje ani nie zmieni podczas cięcia. Koncepcja tego mechanizmu jest banalna, ale w raz z wysoką jakością wykonania, stanowi bardzo miłą i poręczną w użytkowaniu część całego urządzenia - w dodatku część która będzie mocno eksploatowana, tak więc jakość i prostota wykonania są w tym przypadku bardzo ważne.

Podsumowując, ten podstawowy element każdego przycinaka w przypadku Greencut'a jest wykonany bez zarzutu. W trakcie pracy z urządzeniem, regulacja szerokości przycinania nie powinna nam sprawiać żadnych problemów.



© 2019 http://silownia.bialystok.pl/